Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1469

Kavel 1469
Civiele Leopoldsorde (Order of Leopold). Groot kruis (Grand Cordon) in goud 67,6 mm. Keerzijde licht beschadigd emaille. Cf. Werlich 135. Uitermate zeldzaam. Prachtig.
Taxatie: € 2.500,00

Kavel 1470

Kavel 1470
Token s.d. “A la Lune Maria, 1 rue de Caftan”. (maison close). Maillechort 30 mm., Lecompte 196. TTB (VF).
Taxatie: € 50,00

Kavel 1471

Kavel 1471
1913 Inhuldiging kanaal. Staande vrouw links van een kanaal met daarop een stoomschip. / Veertienregelige tekst. Æ verzilverd 64 x 47,5. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1472

Kavel 1472
1534 Religieuze draagmedaille. Scène op de olijfberg, Judas kust Jezus. / Jaab doodt Amata tijdens omhelsing. AR verguld 50 met draagoog. Goppel 9. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1473

Kavel 1473
1765 Huwelijk Joseph II en Maria. Samengestelde busten naar rechts. / Twee wapenschilden op een altaar geflankeerd door twee allegorische figuren. AR 28,5. Licht montagespoor. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1474

Kavel 1474
1905 Herinneringsmedaille van het Genootschap van Munt-en Penningkunde. Museum in Wenen. / Man zittend in bibliotheek. Æ 50. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1475

Kavel 1475
1959 Internationale penningtentoonstelling in Wenen. Hand een penning houdend. / Gezicht op paleis. Æ 60,5. Welz. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1476

Kavel 1476
1913 Inauguration du monument Dhanis. Opschrift onder wapenschild en twee medaillons. / ‘Campagne Arabe 1892-1894. Æ 56 x 75,5. F. Mauquoy. Sticker op vz. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1477

Kavel 1477
1917 Ter ere van Jean-Baptiste Josué Henry de la Lindi. Borstbeeld naar links. / Blanco.Æ 71 x 51 met afgeronde bovenhoeken. A. Matton. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1478

Kavel 1478
1918 Oorlog rondom Belgisch-Congo. Knielende soldaat legt aan. / Naakte Afrikaanse kust hand zittende vrouw. Æ 70,7. Buchet/Toussaint 54. J. Witterwulche. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1479

Kavel 1479
z.j. Ter herinnering aan uw 1e vertrek naar Kongo. Gekroond Belgisch wapenschild gehouden door twee leeuwen. / Tekst. Æ 66 x 71,5. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1480

Kavel 1480
1928 Le Cercle Africain à leurs majestes. Dubbelportret Albert & Elisabeth naar links. / Rokende stoomlocomotief en monument. Æ 78 x 59 met afgeronde top. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1481

Kavel 1481
1929 Ter ere van A. Broden, dokter tropische ziekten. Borstbeeld en face. / Tekst.Æ 70,5 x 51 met afgeronde bovenhoeken. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1482

Kavel 1482
z.j. Conservatoire Africain. Staande man met kanten kraag en hoed houdt vaandel en baby vast. / Blanco. Æ 81 x 46. P. de Soete. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1483

Kavel 1483
1932 Ter ere van Jules van Hulst. Borstbeeld naar links. / Tekst.Æ 72 x 57,5. J. Marin. Vlekjes. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1484

Kavel 1484
1937 De goudmijnen van Kilo-Moto. Staande atleet met speer. / Tekst.Æ 84 x 48,5 met ronde top. Parville. Prachtig.
Taxatie: € 20,00