Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 580

Kavel 580
Rijder 1606, oud type. Delm. 887; CNM 2.49.19; HPM 22 [11,35 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 581

Kavel 581
Dukaat 1596. Delm. 883; CNM 2.49.25; HPM 20 [3,41 gram]. Circa fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 582

Kavel 582
Rijder 1606, oud type. Naslag uit 1966 [11,98 gram]. FDC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 583

Kavel 583
Taxatie: € 300,00

Kavel 584

Kavel 584
Leeuwendaalder 1597 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Circa fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 585

Kavel 585
Leeuwendaalder 1598 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 586

Kavel 586
Leeuwendaalder 1599 op Zeeuwse voet. Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 587

Kavel 587
Lot (2) Leeuwendaalder 1615, 1616. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Circa fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 588

Kavel 588
Lot (2) Leeuwendaalder 1616, 1617. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Circa fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 589

Kavel 589
Leeuwendaalder 1623. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Uit V.O.C.-schip. Circa fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 590

Kavel 590
½ Leeuwendaalder 1616. Delm. 876; CNM 2.49.42; HPM 31. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 591

Kavel 591
Nederlandse rijksdaalder 1620. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 592

Kavel 592
Nederlandse rijksdaalder 1622. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41.Gietgalletjes en gedeeltelijk zwakke slag, anders zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 593

Kavel 593
Nederlandse rijksdaalder 1649. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 594

Kavel 594
Zilveren dukaat 1659. Delm. 975; CNM 2.49.49; HPM 48. Plaatbarstjes, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 595

Kavel 595
Zilveren dukaat 1660. Delm. 975; CNM 2.49.49; HPM 48. Ruim fraai.
Taxatie: € 60,00