Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1561

Kavel 1561
Aluminium koffertje met o.a. “Pattern/Probetype”- setjes euro van Turkije, Vatikaan, Tsjechië, Kosovo, Andorra, Hongarije, Slovenië, IJsland, Malta. Tevens enige moderne penninguitgiften.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1562

Kavel 1562
Houten bruine cassette met 14 x ‘WWF 30 years’ 1986. Uiteraard met allerlei dieren. Netto zilver: 280 gram.
Taxatie: € 85,00

Kavel 1563

Kavel 1563
Twee blauwe langwerpige cassettes met 24 muntachtige penningen, w.o. troy ounces. Netto zilver: circa 617 gram.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1564

Kavel 1564
Twee houten cassettes met zeven z.g. ‘Eurogiganten’ van het Benelux Muntkantoor. In tegenstelling tot alle andere produkten van deze firma zijn deze eurogiganten best grappig. Uiteraard verzilverd koper met een ‘gouden’ rand.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1565

Kavel 1565
Grote rode doos moderne penningen uit diverse landen. Hier en daar wat zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1566

Kavel 1566
Kistje met 5 penningen van België o.a. 1900 Beloningspenning Leopold II; 1901 Antwerpen. Intrede Albert & Elisabeth; 1904 Brussel. Prijspenning Exposition Int. Salon des Arts et Métiers; 1909 Charles Lienart, senator en 1924 50 Jaar Caisse Général de Reports et de Depots. Overwegend prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1567

Kavel 1567
Kistje met 6 penningen van België o.a. 1926 Huwelijk Leopold III & Astrid.; (± 1934) Kroning Leopold III; 1934 Kroning Leopold III; (± 1934) Dankpenning veteranen; ( 1935) Overlijden Astrid; 1939 Antwerpen, 50e Bestendig Festival. Overwegend prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1568

Kavel 1568
In originele verpakking; 6 penningen van België o.a. 1930. Eeuwfeest onafhankelijkheid; 1935 Overlijden koningin Astrid (3x); 1939 Beloningspenning Leopold III.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1569

Kavel 1569
Kistje met 10 penningen van België o.a. 1940 Prins Philippe 1837-1905; 1945 Steun Brabanders aan geteisterden uit de Ardennen; 1945 Het erkentelijk België UFAC-VVV; 1946 Congo werkt voor de geallieerde overwinning; 1947 Aantreden prins-regent Karel; 1948 Prijspenning Société Royale de Timbrologie; 1951 Landsbond der Belgische Bakkersbazen; (1951) Beloningspenning koning Boudewijn; (1951) Erepenning Rode Kruis; (± 1951). Boudewijn;
Taxatie: € 100,00

Kavel 1570

Kavel 1570
Plastic box met 9 penningen van België o.a. 1952 Presse-papier 75 jaar koffiekantoor Victor de Haes N.V.; (1954) Paul Charles, gouverneur de la Banque de Congo Belge; (± 1955) Beloningspenning koning Boudewijn; 1959 Huwelijk Albert & Paola; 1960 Rode Kruis 15-12-1960; 1967 Universiteit Gent 1817-1967; 1974 Overlijden Piet Theys, sportjournalist; 1978 50 Jaar Koninklijke Academie voor Overzeese Wetenschappen; 1993 In memoriam koning Boudewijn 1930-1993.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1571

Kavel 1571
Blikje vervoerspenningen diverse landen, o.a. Jamaica Street Car. Co.; Christiansunds Dampbaadssamlag enz. enz. Tevens zakje met enige casinopenningen.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1572

Kavel 1572
Sigarenblikje (29) aluminium Franse ‘Chambre de Commerce’- tokens diverse steden. Van 5 t/m 25 centimes.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1573

Kavel 1573
Zwart muntkoffertje met vier Lindner tableaux “De Officiële ECU-Collectie”, met 41 zilveren en vier kopernikkelen ECU’s. Uitgifte Muntpost.
Taxatie: € 300,00