Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1420

Kavel 1420
(2009) 100 jaar geboorte prinses Juliana. Staande Nederlandse maagd met baby in haar armen. / Portret Hendrik & Wilhelmina in medaillon in Oranjeboom en boven Hollandse tuin. Replica van de originele penning uit 1909. Æ 100 [763 gram]. In originele doos KNM. Vgl. CJCW 99. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1421

Kavel 1421
Houten cassette “De Oranje-Nassau Collectie – Oranje Boven!”, met 36 zilveren penningen. Netto zilver: 832 gram. Inclusief boekje met info.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1422

Kavel 1422
Zes houten cassettes (60) met verzilverde en/of vergulde penningen betreffende de Europese Unie en het Oranjehuis. Hoog ‘bling-bling’- gehalte!
Taxatie: € 50,00

Kavel 1423

Twee rode Davo verzamelbanden proppievol met ‘ECU-brieven” met allerlei thema’s; maar liefst 86 brieven.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1424

Kavel 1424
Drie blauwe schuifcassettes met zilveren penningen “Uit het Leven van Beatrix” en Nederlandse provincie hoofdsteden. Tevens enige andere penningen. Netto zilver: 545 gram.
Taxatie: € 175,00

Kavel 1425

Kavel 1425
Fraaie staalgrijze cassette “Uit de Kluizen van ’s Rijks Munt - Cultureel Erfgoed”. Acht zilveren replica’s. Netto zilver: 310 gram.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1426

Kavel 1426
Blauwe langwerpige cassette “Uit het Leven van (koning) Willem-Alexander” met 14 zilveren penningen. Netto zilver: 402 gram.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1427

Kavel 1427
Houten cassette HNM met 10 zilveren en twee verguld zilveren replica’s Nederlandse munten. Netto zilver: 287 gram + 18,5 gram verguld zilver.
Taxatie: € 90,00

Kavel 1428

Kavel 1428
Fraaie staalgrijze cassette KNM “Grootmeesters der Lage Landen”. Twaalf 999/1000 zilveren penningen met zelfportretten meest beroemde schilders (2014). Netto zilver: 300 gram.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1429

Kavel 1429
Drie houten cassettes “De Geschiedenis van de Nederlandse Gulden 1680-2001”. Twee cassettes met 72 zilveren replica’s. Netto zilver: 2071 gram. Daarbij een derde cassette met 36 verguld zilveren replica’s (360 gram, verguld zilver, 925/1000). Inclusief boekje met certificaten.
Taxatie: € 650,00

Kavel 1430

Kavel 1430
Houten bruine cassette met 9 penningen “Erflaters van de Vaderlandse Geschiedenis”, door Elles Kloosterman. Zilverachtige penningen met een gouden randje; o.a. Willem Drees, Berlage, Fanny Blankers-Koen etc.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1431

Kavel 1431
Doos (12) z.g. ‘Art Medals’ 1987-1989. Door D.J. Hegeman & B. Renken. Piet Heyn, Willem III, Jacob Cats, Frans Hals, J.P. Coen, J. van Oldenbarnevelt, Wilhelmina, Vincent van Gogh. Æ 60. In originele doosjes.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1432

Kavel 1432
Puma schoenendoosje met enige honderden stedenpenningen en wat ‘Sail-Amsterdam’ sets (waarvan 1 x in zilver).
Taxatie: € 40,00

Kavel 1433

Kavel 1433
Groot lot moderne penningen, veelal in originele verpakking.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1434

Kavel 1434
Doosje ‘Oranjepenningen’ vanaf 1898 tot heden. Veel zilver
Taxatie: € 50,00

Kavel 1435

Kavel 1435
Schoenendoosje vnl. moderne penningen (12), veelal in originele verpakking. Toegevoegd: zakje diverse tokens.
Taxatie: € 100,00