Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1413

Kavel 1413
1836 Utrecht, 2e Eeuwfeest universiteit. Staande Minerva. / Negenregelig opschrift.Æ 53,4. Dirks 520; Hofstee 5. D. van der Kellen. Groen spotje kz. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1414

Kavel 1414
1870 Leiden. Sociëteit Minerva, draagspeld. Gekroond wapenschild, 8 NOV 1870. / Twee draagoogjes. AR 21,5. Niet in Hofstee. RRR. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1415

Kavel 1415
1879 Leiden. Opvoering Brabantia septentrionalis voor studentenvereniging Minerva. Gegraveerd wapen. / Vierregelige tekst. AR 29 met oogje. Niet in Hofstee. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1416

Kavel 1416
Lot (2) 1890 Leidsch Studentenfeest. Hoofd Willem III naar rechts. / Op- en omschrift.Æ 24 met draagoog. Zwierzina 68; Hofstee 117. A.L. Bonevang. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1417

Kavel 1417
1935 Leiden. 360-Jarig bestaan universiteit. Studentenpenning intocht Rederijkerskamer in 1560. Emblemen van rederijkerskamers van Gouda, Delft, Leiden, Noordwijk, Rotterdam en Haarlem. / Glad. Æ ovaal 56 x 40. KB V-885; Hofstee 156. M.P.J, Fleur. Prachtig.
Taxatie: € 20,00