Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 900

Kavel 900
1 Gulden 1914 zilverbon. Mev. 01-1c; AV 1.1c; PL 1.c [# 915]. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 901

Kavel 901
2½ Gulden 1949 Juliana. Mev. 16-1a; AV 14.1B; PL 17.b [# AAA 080519]. Circa fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 902

Kavel 902
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DO 027900]. Bijna ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 903

Kavel 903
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DO 065095]. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 904

Kavel 904
5 Gulden 1944 zilverbon. Mev. 22-1a; AV 17.1b.3; PL 21.c [# DP 076092]. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 905

Kavel 905
Lot (3) 10 Gulden 1943 Staalmeester. Mev. 43; AV 32.1; PL 40. Ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 906

Kavel 906
Lot (3) 25 Gulden 1943 Prinsesje II. Mev. 78-1a; AV 50.1a; PL 63.a. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 75,00

Kavel 907

Kavel 907
100 Gulden 1929 Grietje Seel. Mev. 116-3b; AV 80.1b.5.2; PL 96.b5.b [# BV 027376]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00