Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 509

Kavel 509
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 510

Kavel 510
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 511

Kavel 511
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P. PANDER Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 512

Kavel 512
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 175,00

Kavel 513

Kavel 513
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746. Het gouden tientje is gezet in een 14 karaat gouden rand! Zeer fraai
Taxatie: € 225,00

Kavel 514

Kavel 514
Lot (3) 10 Gulden 1913, 1926 en 1933 Sch. 747, 750 en 753 Prachtig
Taxatie: € 525,00

Kavel 515

Kavel 515
10 Gulden 1917 mmt. zeepaardje Sch. 748 In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 185,00

Kavel 516

Kavel 516
Taxatie: € 185,00

Kavel 517

Kavel 517
Lot (2) 10 Gulden 1926 en 1927 Sch. 750 en 751 Prachtig
Taxatie: € 350,00

Kavel 518

Kavel 518
Taxatie: € 350,00

Kavel 519

Kavel 519
Taxatie: € 350,00

Kavel 520

Kavel 520
Taxatie: € 350,00

Kavel 521

Kavel 521
Taxatie: € 350,00

Kavel 522

Kavel 522
10 Gulden 1933 mmt. zeepaardje Sch. 753 In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 185,00

Kavel 523

Kavel 523
5 Gulden 1912 zonder mmt. Sch. 754 In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 524

Kavel 524
5 Gulden 1912 zonder mmt. Sch. 754 Prachtig
Taxatie: € 85,00