Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 482

Kavel 482
Lot (3) Rijksdaalder 1842 en 1845 (2) Sch. 507 en 510 Fraai en beter
Taxatie: € 100,00

Kavel 483

Kavel 483
Rijksdaalder 1845 mmt. lelie Sch. 510 Prachtig / FDC
Taxatie: € 350,00

Kavel 484

Kavel 484
1 Gulden 1846 mmt. lelie Sch. 523 Zeer fraai
Taxatie: € 45,00

Kavel 485

Kavel 485
1 Gulden 1848 mmt. zwaard Sch. 526 Zeer fraai
Taxatie: € 40,00

Kavel 486

Kavel 486
25 Cents 1848 mmt. zwaard Sch. 532 Bijna prachtig
Taxatie: € 35,00

Kavel 487

Kavel 487
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Vrijwel prachtig
Taxatie: € 40,00

Kavel 488

Kavel 488
25 Cents 1849 mmt. zwaard Sch. 533 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 25,00

Kavel 489

Kavel 489
10 Cents 1849 met punt, mmt. zwaard Sch. 535 Ruim zfr. / Bijna pr.
Taxatie: € 35,00

Kavel 490

Kavel 490
½ Cent 1846 mmt. zwaard Sch. 540. Vlekje kz. Ruim zeer fraai
Taxatie: € 25,00