Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 438

Kavel 438
3 Gulden 1795. Sch. 79. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 439

Kavel 439
3 Gulden 1796. Sch. 80a. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 440

Kavel 440
1 Gulden 1797. Sch. 92. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00