Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 425

Kavel 425
2½ Cent 1947. Schulman 1340. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 5,00

Kavel 426

Kavel 426
Lot (3) Stuivertokens Jesurun & Co, J.J. Naär en Leyba & Co. Scholten 1408-1410. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 427

Kavel 427
Messing (Ø 14 mm.) parkeerpenninkje (?), vervaardigd bij ’s Rijks Munt. UNC.
Taxatie: € 5,00

Kavel 428

Kavel 428
200 Gulden 1977 Peter Stuyvesant. Fr. 2; KM 18. Proof in originele verpakking.
Taxatie: € 225,00

Kavel 429

Kavel 429
50 Gulden 1979. Fr. 4. Prachtig.
Taxatie: € 85,00

Kavel 430

Kavel 430
Lot (2) 50 Gulden 1979 en 300 Gulden 1980. Fr. 4 & 5; KM 26 & 29.1. Proof in cassette.
Taxatie: € 200,00

Kavel 431

Kavel 431
Lot (3) Plantagegeld Mariënburg, 10 cent met twee pengaten & 25 cent (2x). Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 432

Kavel 432
1 Gulden 1794. Scholten 1354. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 433

Kavel 433
¼ Gulden 1794. Scholten 1355a. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 50,00