Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 296

Kavel 296
Stuiver z.j. (1555).Verk. 207.3; Passon 24; CNM 2.36.37. Zeldzaam. Lelijk gat, vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 297

Kavel 297
½ Leeuwendaalder 1615. Delm. 876; CNM 2.49.42. Ruim fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 298

Kavel 298
Lot (2) ½ Dukaat 1763 kabelrand. Ridder zwaar getroffen, met als gevolg flinke beschadiging! Toegevoegd broche van 10 stuiver 1751 Holland. Voor wie het leuk vindt.
Taxatie: € 50,00

Kavel 299

Kavel 299
½ Leeuwendaalder 1617. Delm. 883; CNM 2.16.55. Ruim fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 300

Kavel 300
Stuiver z.j. met klop. ‘Burcht met drie torens’. GH 120; Vanhoudt 642 AN. Zwakke slag, vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 301

Kavel 301
Dukaton 1661 Antwerpen. Delm. 284; Vanhoudt 642 AN. Zwak geslagen. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 302

Kavel 302
½ Patagon 1633 Brussel. Delm. 303; Vanhoudt 646 BS. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 303

Kavel 303
¼ Patagon 1628 Brussel. Delm. 311; Vanhoudt 647 BS. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 304

Kavel 304
Henegouwen. 2/3 Gros z.j. Vanhoudt G445-446. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 305

Kavel 305
Leeuwengroot Compagnon z.j. geslagen te Gent. Afwijkend omschrift! Vanhoudt G2582; Gaillard 201. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 306

Kavel 306
Vlaanderen. Stuiver z.j. Brugge met klop. (stad Doornik?). Vanhoudt H-138. Scheurtje in rand. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 307

Kavel 307
Luik. 4 Stuiver of patards z.j. Mign. 117; Vanhoudt G1170. Schaars! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 308

Kavel 308
½ Ducaton 1754 Antwerpen. KM 7; Delm. 379; Vanhoudt 815 AN. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 309

Kavel 309
Kroon 1764 Brussel. KM 21; Vanhoudt 828 BS. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 70,00

Kavel 310

Kavel 310
Kroon 1786 Brussel. KM 32; Vanhoudt 852. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 311

Kavel 311
Luxemburg. 6 Sols 1790H. KM 17. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00