Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 273

Kavel 273
Philipsdaalder 1557, Brugge. GH 210-7a; Delm. 34. Iets patina. R. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 274

Kavel 274
½ Statendaalder 1578. GH 246-7; Delm 122. R. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00