Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 243

Kavel 243
Zilveren rijder of dukaton 1664. Delm. 1038; CNM 2.12.27. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 244

Kavel 244
Dubbele daalder van 30 Stuiver 1689. Delm. 1070; CNM 2.12.29. HPM 28. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 245

Kavel 245
Daalder van 30 stuiver 1686. Delm. 1091; CNM 2.12.31; HPM 28. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 246

Kavel 246
Lot (2) ½ Stuiver en 4 stuiver 1578 beide met klop. PW 1 en 4; CNM 2.12.88 en 2.12.91; HPM 62 en 65. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 247

Kavel 247
Arendrijksdaalder 1597. Delm. 700; CNM 2.30.23; HPM 21. Onregelmatig muntplaatje. Patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 248

Kavel 248
Arendsrijksdaalder 1597, mogelijk uit 1596. Delm. 700; CNM 2.30.23; HPM 21. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 249

Kavel 249
Leeuwendaalder 1681. Delm 862; CNM 2.30.41. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 250

Kavel 250
Florijn van 28 stuivers 1686. Delm. 1113; CNM 2.30.63; HPM 45. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 251

Kavel 251
Arendschelling z.j. op naam van Rudolf II. Verk. 165.2; CNM 2.30.65; HPM 46. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 252

Kavel 252
Lot (2) Arendschelling z.j. op naam van Rudolf II en Matthias I. CNM 2.30.65 en 2.30.66. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 253

Kavel 253
Lot (2) Arendschelling z.j. op naam van Matthias I. CNM 2.30.66. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 254

Kavel 254
Arendsrijksdaalder z.j. Delm. 713; CNM 2.52.32; HPM 17. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 255

Kavel 255
½ Leeuwendaalder 164Z (1642). Delm. 889; CNM 2.52.59. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 256

Kavel 256
Dubbele stuiver of Groschen 1601 nabootsing van Reichsgroschen van Hildesheim. CNM 2.52.109. Fraai
Taxatie: € 80,00

Kavel 257

Kavel 257
Duit. Keerzijde incusum. PW 7303. Ruim fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 258

Kavel 258
Arendrijksdaalder 1568. Delm. 676; CNM 2.13.4; HPM 2. Iets patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00