Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 234

Kavel 234
1/2 Gouden rijder van 7 Gulden, jaartal door montagespoor onleesbaar (1760-1763) [4,92 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 235

Kavel 235
Lot (2) Bourgondische kruisrijksdaalder 1594. Delm. 806; CNM 2.38.54. HPM 33. Zware stempelbreuk / barst; ½ Leeuwendaalder op stedelijke muntvoet 1646. Delm. 889; CNM 2.52.59. HPM 33. Beter jaartal. Bespikkelde leeuw. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 236

Kavel 236
1/20 (Leicester) reaal of Stoter 1591. Verkade 136.2; CNM 2.38.56. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 237

Kavel 237
Leeuwendaalder 1641. Delm. 856; CNM 2.38.63. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 238

Kavel 238
Zilveren rijder of dukaton 1734. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49. Volgens inzender afkomstig uit Vliegent Hert. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 239

Kavel 239
Zilveren rijder of dukaton 1736. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 240

Kavel 240
Daalder van 30 stuiver 1686, 30 – ST - 1686. Delm. 1090; CNM 2.36.83; HPM 57. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 241

Kavel 241
Provinciale 3 Gulden 1682. Delm 1134; CNM 2.38.85; HPM 52.1. Gietgal. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 242

Kavel 242
1 Gulden 1764, mmt. 3 bolletjes. Delm. 1184; CNM 2.38.93; HPM 55. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00