Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 205

Kavel 205
Arendrijksdaalder 1584. Delm. 819; CNM 2.16.18. Zeer fraai.
Taxatie: € 600,00

Kavel 206

Kavel 206
Arendrijksdaalder 1598. Delm. 821; CNM 2.16.19; HPM 30. Zeldzaam! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 207

Kavel 207
Leeuwendaalder 1607. Delm. 854; CNM 2.16.45; HPM 26. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 208

Kavel 208
Arenddaalder van 60 groot 1618. Delm. 1073; CNM 2.16.71; HPM 53. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 209

Kavel 209
Koggerdaalder van 30 Stuiver 1687. Delm. 1089; CNM 2.16.74; HPM 55. Zwakke slag. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 210

Kavel 210
Florijn 1665 met klop Holland. Delm. 1100; CNM 2.16.77; De Bruijn 3. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 211

Kavel 211
½ Florijn of 14 stuiver 1684. Delm. 1101; CNM 2.16.86; HPM 61. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 212

Kavel 212
½ Florijn of 14 stuiver 1684. Delm. 1101; CNM 2.16.86; HPM 61. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 213

Kavel 213
¼ Florijn of 7 stuiver 1601. Delm. 1103; CNM 2.16.89; HPM 59. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 214

Kavel 214
½ 3 Gulden 1696. Delm. 1160; CNM 2.16.98; HPM 49. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 215

Kavel 215
½ 3 Gulden 1696. Delm. 1160; CNM 2.16.98. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 216

Kavel 216
½ Gulden 1696. Delm. 1205; CNM 2.16.100. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 217

Kavel 217
Snaphaanschelling van 6 stuiver 1584. Delm. 800; CNM 2.16.102; HPM 66. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 218

Kavel 218
Arendschellng z.j. (1615-1621). CNM 2.16.107; HPM 68. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 219

Kavel 219
Dubbele stuiver 1710. CNM 2.16.112; HPM 79. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 220

Kavel 220
Bezemstuiver 1738, hybride slag. CNM 2.16.119; vgl. Verkade 130.7. Ruim fraai
Taxatie: € 150,00