Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 190

Kavel 190
Continentale sceatta, ca. 720. Hoofd naar rechts. / Kruis met vier bolletjes. BMC type 2C. Donker zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 191

Kavel 191
Continentale sceatta. Borstbeeld naar rechts. / Kruis tussen I – B. Donker zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 192

Kavel 192
Continentale sceatta. Hoofd naar rechts. / Vierkant met bollen en strepen. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 193

Kavel 193
Continentale sceatta. Gekroond hoofd naar rechts. / Vierkant met streepjes. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 194

Kavel 194
Sceatta z.j. type stekelvarken. BMC type 4. JMP 1982, pag. 9. Prachtig
Taxatie: € 150,00

Kavel 195

Kavel 195
Sceatta z.j. (±720) type stekelvarken. vdCh. vgl. III-2. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 196

Kavel 196
Sceatta, stekelvarkentype. Grove uitvoering. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 197

Kavel 197
Sceatta, stekelvarkentype. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 198

Kavel 198
Sceatta, stekelvarkentype. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 199

Kavel 199
Taxatie: € 75,00

Kavel 200

Kavel 200
Taxatie: € 75,00

Kavel 201

Kavel 201
Sceatta stekelvarkentype. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00