Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 185

Kavel 185
Duit 1793. Afslag in goud van 3,35 gram. PW 5114.4; Delm. 994; CNM 2.44.22; HPM 20.4. Zeldzaam! Ruim prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 186

Kavel 186
Duit 1579. PW 5115a. R. Zeer Fraai
Taxatie: € 80,00

Kavel 187

Kavel 187
Duit 1677 met klop Utrecht. PW 5108. Fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 188

Kavel 188
Lot (5) Duiten 1739, 1740, 1755 (2) en 1790. PW 5111-5114; HPM 20. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 50,00

Kavel 189

Kavel 189
Lot (3) Duit 1789 (afslag in zilver), dubbele wapenstuiver 1786 (2). De laatste zijn contemporaine vervalsingen uit Engeland.
Taxatie: € 50,00