Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 141

Kavel 141
Rijder of 14 gulden 1751. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,91 gram]. Minimale klemspoortjes. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 142

Kavel 142
½ Rijder of 7 gulden 1751. Delm. 971; CNM 2.43.38; HPM 32 [4,96 gram]. Bijna prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 143

Kavel 143
Dukaat 1609. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,46 gram]. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 144

Kavel 144
Bezemstuiver 1738. Afslag in goud van 1,75 gram. Delm. 989; CNM 2.43.121; HPM 89.1. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 145

Kavel 145
Leeuwendaalder 1598 op Hollandse voet. Delm 840; CNM 2.43.58. HPM 34. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 146

Kavel 146
Leeuwendaalder 1616 uit 1615. Delm. 843; CNM 2.43.62; HPM 36. Krassen ridderzijde. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 147

Kavel 147
Leeuwendaalder 1647, stadswapentje vóór omschrift. Delm. 845; CNM 2.43.64; HPM 37. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 148

Kavel 148
Leeuwendaalder 16•48. Delm 844-845; CNM 2.43.65. Zeldzaam! Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 149

Kavel 149
Nederlandse rijksdaalder 1622. Delm. 942; CNM 2.43.78; HPM 52. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 150

Kavel 150
Dukaat 1659. Delm. 979; CNM 2.43.88; HPM 61. 1e Jaartal van dit type munt. Ruim fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 151

Kavel 151
Dukaat 1694. Delm. 981; CNM 2.43.90; HPM 63. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 152

Kavel 152
Dukaat 1764. Delm. 982; CNM 2.43.92; HPM 65. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 153

Kavel 153
Dukaat 1775. Delm. 982; CNM 2.43.92; HPM 65. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 154

Kavel 154
Dukaat 1785. Delm. 982; CNM 2.43.92; HPM 65. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 155

Kavel 155
Dukaat 1792. Delm. 982; CNM 2.43.92; HPM 65. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 156

Kavel 156
Rijder of dukaton 1731, dubbel geslagen. Delm. 1031; CNM 2.43.99. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00