Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 139

Kavel 139
1/5 Philipsdaalder 1571. GH 212-16a. Krasje vz. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 140

Kavel 140
1/10 Philipsdaalder 1571 met klop leeuw in parelrand. GH 213-11b. Rand uitgebroken. R. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00