Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 28

Kavel 28
Daalder z.j. (1556). Delm. 524; CNM 2.05.10. Zeldzaam. Flinke slagbarst. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 29

Kavel 29
Duit z.j. TRAN / MOESA / B Lucas 126-131. RR Ruim fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 30

Kavel 30
Hedel. Biljoen penning z.j. MONETA DE HEELDE vdCh. XXII-40. RRR. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 31

Kavel 31
Mariagroot. AVE MARIA-GRA PLEN. / +MONE NO + COMI + DE+ MONT+1558. vdCh. XXII-34. Fraai.
Taxatie: € 130,00

Kavel 32

Kavel 32
Karolusdaalder z.j. (1555). Delm. 633. Iets patina. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 33

Kavel 33
Karolusdaalder z.j. (1555). Delm. 633. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 34

Kavel 34
Stedelijke 3 Gulden 1686. Delm 1124; CNM 2.36.26; HPM 09. Gietgal. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 35

Kavel 35
Grootken z.j. vdCh. II-18-19; De Voogt 21/22. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 36

Kavel 36
Penning. vdCh. II-21. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 37

Kavel 37
Stedelijke 3 Gulden 1687. Delm. 1125; CNM 2.51.25; HPM 03. Zeldzaam! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 700,00