Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1090

Kavel 1090
Module van 5 Francs 1880, 50 jaar onafhankelijkheid. Æ 39. Dupriez 1216; KM X8a. L. & Ch. Wiener. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1091

Kavel 1091
Lot (2) Prijspenning. Gekroond Belgisch wapenschild. / Inscriptieruimte binnen gestrikte krans. Eén exemplaar in de ring geslagen (afgekeurd ontwerp?) en één moderne uitvoering.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1092

Kavel 1092
1900 Beloningspenning Leopold II. Buste Leopold naar rechts. / Tekst in lauwerkrans binnen sierrand. Æ licht verguld 70 (plaquette). Paul Fisch. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1093

Kavel 1093
1901 Antwerpen. Intrede Albert & Elisabeth. Dubbelportret naar links. / Stadswapen. Æ 67 met draagoog. MBF 1901. H. van Perck / F. Baetes. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1094

Kavel 1094
1902 Overlijden koningin Marie-Henriette. Buste naar links. / Treurende vrouw leunt tegen graftombe. Æ 65. Buchet/Toussaint 13. J. Jourdain. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1095

Kavel 1095
1903 Beloningspenning comte A. du Bois, schrijver en politicus. Buste gehelmde Patria naar rechts. / Tekst op verhoogde cirkel omgeven door vrouw met lauwerkrans en palmtak. Æ 63,8. H. Rives. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1096

Kavel 1096
1904 Brussel. Prijspenning Exposition Int. Salon des Arts et Métiers. Staande smid schudt de hand van een kunstenares. / Inscriptieruimte binnen lauwerkrans. Æ verguld 67,7. A. Fisch. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1097

Kavel 1097
1905 75 Jaar België. Buste Leopold II naar links. / Vrouw met vaandel en Belgische leeuw lopen naar ondergaande zon met jaartal 1930. Æ licht verguld 70. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1098

Kavel 1098
1907 Brugge. Opening zeehaven. Hoofd Leopold II naar links. / Zittende stedenmaagd met twee kinderen wijst naar haven. Æ 75,6. Will. 64. G. Devreese. Min. deukje rand kz. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1099

Kavel 1099
1909 Charles Lienart, senator. Buste Lienart naar links. / Glad. Æ verzilverd 101,4. Barillet. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1100

Kavel 1100
1910 Op de barmhartigheid. Dubbelportret Albert I & Elisabeth naar links. / Twee vrouwen met baby. Æ 70. (G. Devreese). Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1101

Kavel 1101
1912 Antwerpen, intrede Albert I & Elisabeth. Dubbelportret naar links. / Negenregelig opschrift. Æ 69. J. Dupon. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1102

Kavel 1102
1914 Amerikaanse hulp aan België. Dubbelportret Albert I & Elisabeth naar links. / Vrouw geeft graan aan noodlijdend gezin. Stoomboot op achtergrond. Æ verzilverd 70. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1103

Kavel 1103
1916 Hulpverzoek 1e wereldoorlog. Dubbelportret Albert I & Elisabeth naar links. / Grijsaard draagt kind op schouder in storm. Æ verzilverd 70. G. Devreese. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1104

Kavel 1104
1922 Hulde aan Albert & Elisabeth tijdens de 1e wereldoorlog. Gelauwerd hoofd Albert I naar links. / Gesluierde vrouw met vredestak boven aardbol en gebroken zwaard. Æ 70. Alfons Mauquoy. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1105

Kavel 1105
1922 Ter ere van Charles Rolland. Twee staande vrouwen en zittende naakte jongen bij herdenkingsmonument. / Blanco. Æ 80 x 60. Charles Samuel. Prachtig.
Taxatie: € 50,00