Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1035

Kavel 1035
Grote doos met incomplete series penningen, “Gouden Florijnen van Oranje-Nassau”, “Nederland in Oorlog” en “Ons Vorstenhuis”. Inclusief info + certificaten (33 stuks). Tevens een stockalbum met wat postzegels. Æ verguld + Æ verzilverd.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1036

Kavel 1036
Fraaie blauwe cassette met 16 zilveren penningen betreffende het volkslied Wilhelmus (1983). Uitg. Monumunt Manifestaties. Netto zilver: ± 288 gram.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1037

Kavel 1037
Zwarte cassette ‘Herdenking Slag bij Waterloo 1815-1990’, met 5 zilveren penningen van o.a. Willem Vis, John Lobban enz. Uitg. ’s Rijks Munt. Netto zilver: 115 gram.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1038

Kavel 1038
Doosje met elf penningen uit de “Beatrix Enz. Enz. Enz.” – serie (Muntpost – titels van Beatrix); 6 x zilver en 3 x verguld brons. Netto zilver: 185 gram.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1039

Kavel 1039
Grote doos met VOC-sets, Sail-sets, fantasie euro’s, stedenpenningen, oranjepenningen enz. Enige honderden stuks. Ook wat zilver.
Taxatie: Bod

Kavel 1040

Kavel 1040
Schoenendoos ‘Silvia’ stampvol met Oranjepenningen. Bruto zilver: ca. 1010 gram.
Taxatie: € 300,00

Kavel 1041

Kavel 1041
Kartonnen doos met 32 NL-penningen, grootformaat (> 60). Veel variatie, allerlei thema’s.
Taxatie: € 300,00

Kavel 1042

Kavel 1042
Kartonnen doos met 36 NL-penningen, kleinformaat t/m 50 mm. Veel variatie, allerlei thema’s.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1043

Kavel 1043
Blikje penningen/penninkjes met een militair tintje.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1044

Kavel 1044
Plastic bakje met diverse prijspenningen op allerlei gebied (wandelen, kynologie etc.).
Taxatie: € 10,00

Kavel 1045

Kavel 1045
Kistje imitaties antieke- en moderne munten (geen vervalsingen!), w.o. geuzenpenning in tin.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1046

Kavel 1046
Lot (19) zilveren penningen uit de Rembrandt-serie uitgegeven door de Franklin Mint in de jaren ’70. Netto zilver: 1142 gram.
Taxatie: € 400,00

Kavel 1047

Kavel 1047
Groot lot moderne kopernikkelen penningen/penninkjes (4,3 kg.), o.a. PTT Post, geboorte Amalia, eeuwfeest Rabobank, Mokum 700, etc.
Taxatie: Bod

Kavel 1048

Kavel 1048
Bakje stedenpenningen (2,2 kg.) w.a. zilveren (bruto 376 gram).
Taxatie: € 150,00

Kavel 1049

Kavel 1049
Plastic box sterlingzilveren moderne penningen vervaardigd bij de KNM. Netto zilver: 1790 gram.
Taxatie: € 600,00

Kavel 1050

Kavel 1050
Lot (4) VPK-penningen: 1947 Japanse vrouwenkampen (T. Leeser); 1966 150 jr. KPK (E. Claus); 1968 80-Jarige oorlog (H. Dannenburg) en 1972 Maria Montessori (N. Jelles-Schepers).
Taxatie: € 60,00