Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1021

Kavel 1021
1832 Amsterdam, 2e eeuwfeest Athenaeum Illustre. Staande Minerva met uil boven op sokkel met slangenrond. Rokend wierookvat en Amsterdamse stedenmaagd. / Latijnse tekst. Æ 51,5. Dirks 453; Van Scheepen 2. D. van der Kellen. In palmhouten schroefdoosje. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1022

Kavel 1022
1836 Utrecht, 2e eeuwfeest universiteit. Staande Minerva. / Negenregelig opschrift. Æ 53,4. Dirks 520; Hofstee 5. D. van der Kellen. Groen spotje keerzijde. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 20,00

Categorie