Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1011

Kavel 1011
1831 Heldendood J.C.J. van Speijk. Treurende vrouw bij zuil waarop de explosie is verbeeld. / Zevenregelig opschrift binnen krans. Æ 45. Dirks 402; Bax 124. Van der Kellen. In palmhouten schroefdoosje. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1012

Kavel 1012
1831 Instelling van het metalen kruis. Borstbeeld Willem II in uniform van veldmaarschalk naar links. / Het metalen kruis binnen eikentakken. Æ 65. Dirks 446; Bax 42. J.P. Schouberg. Zeer fraai / Prachtig. N.B. Vervaardigd in 1861 bij ’s Rijks Munt.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1013

Kavel 1013
1839 Venlo teruggegeven. Wapenschild van Venlo. / Negenregelig opschrift. Æ 27,5. Dirks 551; Bax 189; v. Hoydonk 1. J. Wiener. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1014

Kavel 1014
(1965) Slag bij Waterloo. Borstbeeld koning Willem II in militair uniform naar links. / Scène van de slag. AR 60. J.J. van Goor & (G. Haas). Prachtig. N.B. De voorzijde stamt uit 1930 (KB III-420); de keerzijde uit 1893 (KB I-86).
Taxatie: € 35,00

Kavel 1015

Kavel 1015
Lot (3) 1978 Breda, 150 jaar Koninklijke Militaire Academie. Stadhouderspoort. / Rondom gekroond logo diverse disciplines van de opleiding. Æ, AR, AU 30 [16,09 gram, 585/1000]. Kreuk/Mev. 133-135. Pieter Wetselaar. In originele cassette. Proof.
Taxatie: € 275,00

Categorie