Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1004

Kavel 1004
(1768) Vroedschapspenning. Gekroond Haags wapenschild gehouden door twee leeuwen. / Staande stedenmaagd en Gerechtigheid. AR 37,2. v.Orden I.1. J.W. Marmé. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1005

Kavel 1005
(1946) Penning voor electriciteit en gas. Messing 15. Kooij GE-004. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1006

Kavel 1006
z.j. Buurtcorporatiepenning. Leids stadswapen omgeven door ornamenten. / Gegraveerd vierregelig opschrift. Lood / Tin 53,4 met draagoog. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1007

Kavel 1007
z.j. Armenpenning kapittel St. Denis. Hoofd van St. Denis met mijter. / Cijfer II in krans. Æ 23. Neumann 13932. Fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1008

Kavel 1008
Hondenpenning (?) 1943. Zink 25 met ovaal draaggat. Zeer fraai.
Taxatie: € 5,00

Kavel 1009

Kavel 1009
z.j. Jachtpenning. Hert in veld met zon en maan. / SOLI DEO GLORIA om versierd wapenschild. Tin / Zink 44,4. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00