Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1000

Kavel 1000
(± 1656) Algemene huwelijkspenning. Zittend paar; de man biedt de vrouw een brandend hart aan. / Vrouw met drie kinderen (Charitas) met omschrift. AR gegoten 55,8. Bemolt type F4/F5; vgl. Frederiks 31a/31b; afb. 49/50 Pieter van Abeele. Onregelmatige rand. Zeer fraai
Taxatie: € 125,00

Kavel 1001

Kavel 1001
z.j. (± eind 17e eeuw). Algemene huwelijkspenning. Zittende Venus, naast twee zwanen, een brandend hart hooghoudend. Cupido wijst naar brandend altaar. / Twee brandende harten met gekruiste fakkel en rozentak. AR gegoten 45,5. Bemolt type B6 (variant P. van Abeele – type F2). Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1002

Kavel 1002
1845 Koperen bruiloft Eldert Johannes Hiljé & Elisabeth v. Heusden. Staande Hymen bij altaar met twee brandende harten. / Tienregelig gegraveerd opschrift. Æ 42. D. van der Kellen jr. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1003

Kavel 1003
1915 Dordrecht, gouden bruiloft J.M.P. de Joncheere & S.W. van der Linden. Twee familiewapens onder helm. / Zevenregelig opschrift. Æ 59. KB I-1154. (J.J. van Goor). Prachtig.
Taxatie: € 30,00