Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 950

Kavel 950
1602 Inname van Grave door prins Maurits. Man met hefboom krikt molensteen omhoog. / Spade met krans. AR 49,5. vL I-567.2. (C. van de Vogelaer). Cracquelé plaatje. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 951

Kavel 951
1654 Opvoeding Willem III. Jeugdportret Willem met vederbaret iets naar rechts. / Zittende Minerva met uil onderwijst het prinsje. AR gegoten 63,5. vL II-388.1; Fred. 1e/2c; afb. 3/4. Pieter van Abeele. Onregelmatige rand, krasjes voorzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 952

Kavel 952
1736 Rotterdam. Opening nieuwe beurs. Zittende stedenmaagd met hoorn des overvloeds aan de Maas, wordt geflankeerd door zwevende Mercurius. De stad in het verschiet. / Gezicht in vogelvlucht op de beurs. AR 61,7. VvL 107. M. Holtzhey. Gepoetst. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 953

Kavel 953
1748 Geboorte en doop prins Willem V. Dubbelportret Willem IV & Anna naar rechts. / Engel met baby. AR 25. VvL 255 noot. M. Holtzhey. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 954

Kavel 954
1767 Nieuwjaarspenning uitgegeven door de Amsterdamse Almanack / Willem V, prins van Oranje. Heel apart! Prachtig. Verguld 38.
Taxatie: € 75,00

Kavel 955

Kavel 955
(1781) Inhuldiging Joseph II in Vlaanderen. Buste Josepth naar rechts. / Ovaal schild met leeuw aan lint hangend. AR 28. De Coster 883. Theo van Berckel. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 956

Kavel 956
1787 Amsterdam. Inname door de hertog van Brunswijk & machtsherstel prins Willem V. Borstbeeld koning Frederik Willem van Pruissen naar links. / Zittende stedenmaagd met Nederlands wapenschild en Pruissische arend met vredestak. AR 41,9. VvL 708. D. Loos. Tikje rand. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 957

Kavel 957
1815. Vereniging van Noordelijke- en Zuidelijke Nederlanden. Buste Willem I naar links. / Staande Belgische & Nederlandse maagd schudden elkaar de hand. Æ 71. Dirks 39. Michaut. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 958

Kavel 958
1817 Middelburg, opening nieuwe haven. Gezicht op de haven met zeilschepen. / Stedenmaagd met hoorn des overvloeds onder oranjeboom. Middelburg in het verschiet. Tin 46. Dirks 101. J.H. Simon. Schaarse penning. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 959

Kavel 959
Lot (2) 1827 Opening kanaal (Ter)Neuzen – Gent. Vijf korenaren, roeiriem en mercuriusstaf. / Zesregelig opschrift. Æ + AR 22. Dirks 298. (J. Braemt). Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 960

Kavel 960
Lot (2) (1843) Prijspenning legaat Hoeufft tot bevordering Latijnse poëzie. Latijnse Muze met lier kroont dichter. / Vijfregelig opschrift. Æ 41. Dirks 616. Van der Kellen. In origineel doosje. Prachtig / FDC
Taxatie: € 25,00

Kavel 961

Kavel 961
1853 Invoering bisschoppelijke hièrarchie in vijf bisdommen. Staande Christus beroerd de uit de doodslaap herrezen dochter van Jairus. / Wapens der vijf bisdommen. AR 60 [62,03 gram]. Dirks 739. L. Wiener. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 962

Kavel 962
1856 Amsterdam. Onthulling monument ‘Naatje op de Dam’. Hoofd koning Willem III naar rechts. / Het monument. Æ 75. Dirks 782. S.C. Elion. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 963

Kavel 963
1858 Gelderland. Verwerping concept-ontwerp reglement kanaal Van Steenenhoek. Gekroond provinciewapen. / Twaalfregelig opschrift. AR 43,5. Dirks 812. K. Wiener. Flauw deukje rand keerzijde. Donker patina. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 964

Kavel 964
1882 Amsterdam. Inwijding Nederlands hervormd diakonieweeshuis. Het weeshuis en face. / Drie medaillons op sierlijke cartouche onder alziend oog. Æ 70. Zwierzina 578. J. Elion. In origineel doosje. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 965

Kavel 965
1889 50 Jaar Hollandsche IJzeren Spoorweg Mij. Stoomloc naar rechts. / Drieregelig opschrift omgeven door wapenschilden. Æ 44. Zwierzina 841. W. Schammer. In origineel. doosje. Prachtig.
Taxatie: € 30,00