Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 846

Kavel 846
Oude aandelen – leuk pakket oude aandelen. Uit een belangrijke portefeuille! O.a. Unilever N.V., Glasfabriek Leerdam en Naamloze Amsterdamsche Handelsbank, alsmede enig Russisch.
Taxatie: € 50,00

Kavel 847

Kavel 847
1861 Tegoedbon “goed voor een kwart mud coaks” van het Burgerlijk Armenbestuur. Eénzijdig gedrukt op wit perkament. PL 1105.1. Zeer fraai / Prachtig. Bijzondere archiefvondst, uitgegeven door ’s-Hertogenbosch. Curieus en interessant biljet, slechts enkele keren eerder door ons geveild o.a. in veiling 7, 25 januari 1999. Taxatie was toen ƒ100,00, opbrengst ƒ440 (€199,66). Wij denken dat met deze archiefvondst de laatste overgebleven biljetten boven water zijn gekomen.
Taxatie: € 75,00

Kavel 848

Kavel 848
Als voren. PL 1105.1. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 849

Kavel 849
Taxatie: € 50,00

Kavel 850

Kavel 850
Lot (9) Als voren. PL 1105.1. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 851

Kavel 851
De aandelenportefeuille van Ome Henk! Ruim 1000 gram ‘oud papier’. Aandelen uit ondermeer Nederland, Frankrijk en Rusland, opgeborgen in een lederen brieftas.
Taxatie: € 50,00