Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 802

Kavel 802
Lot (4) 1 Gulden 1938 zilverbon. Mev. 04-1b; PL 4.b; 2 ½ Gulden zilverbon 1915. Mev. 12-2; PL 12.b; 2 ½ Gulden zilverbon 1938 (2). Mev. 13-1b; PL 14.b. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 100,00

Kavel 803

Kavel 803
1 Gulden 1945. Mev. 06-1a; AV 6.1a.1; PL 6.a1 [# Q195360]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 804

Kavel 804
1 Gulden 1945. Mev. 06-1aa; AV 6.1a.2; PL 6.a2. Met twee verschillende serienummers [#Y 754798 en #Y 754828]. Grote zwarte veeg voorzijde (drukafval). Fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 805

Kavel 805
2½ Gulden muntbiljet 1945. Mev. 15-1c; PL 16.c. [#2 AJ 036221]. Almost UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 806

Kavel 806
2½ Gulden muntbiljet 1945. Mev. 15-1c; PL 16.c. [#1 AL 740694]. Almost UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 807

Kavel 807
5 Gulden zilverbon 1944. Mev. 22-1c; PL 21.c. [#CP 020921]. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 808

Kavel 808
5 Gulden 1966 Vondel. Mev. 23-2; PL 22.e. [#6 AA 305991]. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 809

Kavel 809
10 Gulden 1924 Zeeuws Meisje. Mev. 39-2b; PL 35.a2. [#LS 101021] Replacements. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 810

Kavel 810
Lot (2) 10 Gulden 1933 Grijsaard. Mev. 40-1b; PL 36.b en 10 Gulden 1940 I Emma. Mev. 41-1; PL 37. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 811

Kavel 811
10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL 37. [#1 AB 011760]. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 812

Kavel 812
10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL 37. [#7 AA 068885]. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 813

Kavel 813
10 Gulden 1940 Schone Herderin. Mev. 42-1; PL 38. [#5 AG 019911]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 814

Kavel 814
10 Gulden 1953 Frans Hals. Mev. 48-1a; PL 45. [#2 DF 055439]. Vrijwel UNC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 815

Kavel 815
10 Gulden 1953 Frans Hals. Mev. 48-1b; PL 45.a1. [# DLS 100486] Replacements. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 816

Kavel 816
20 Gulden 1926 Roerganger. Mev. 57-1a; PL 50.a. [# CT 028669]. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 817

Kavel 817
20 Gulden 1939 Emma. Mev. 58-1; PL 51.a. [# HD 022498]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 45,00