Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 518

Kavel 518
Rijksdaalder Wilhelmina (type 1929-1940). Keerzijde glad gemaakt en gegraveerd met mercuriusstaf tussen twee takken; omschrift: SIAM – JAPAN – PHILPIN – BORNEO 1941-1947. Grappig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 519

Kavel 519
Rijksdaalder Wilhelmina (type 1929-1940). Keerzijde glad gemaakt en gegraveerd: “SOUVENIR 1945 HOLLAND. Curieus.
Taxatie: € 50,00

Kavel 520

Kavel 520
25 Cent 1972; iets decentrisch geslagen, geen kartelrand, 2,98 gram.
Taxatie: € 15,00

Kavel 521

Kavel 521
2½ Cent 1913 (Schulman 955). De leeuw met geheven zwaard én pijlenbundel. Uiteraard maakwerk maar zeker keurig gedaan!
Taxatie: € 5,00

Kavel 522

Kavel 522
1 Cent 1881. Keerzijde glad gemaakt en gegraveerd: SOUVENIR EXPOSITION AMSTERDAM 1883. Nog nooit eerder gezien.
Taxatie: € 5,00

Kavel 523

Kavel 523
Agio-blikje (8) met 4 x zilveren rijksdaalder Juliana en 4 x zilveren gulden Wilhelmina. Allen met klop.
Taxatie: € 35,00