Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 328

Kavel 328
1 Reaal 1821. Scholten 1389b (9 eikels). Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 329

Kavel 329
Lot (2) 1/10 Gulden 1901 en ¼ gulden 1900. Scholten 1391 en 1393. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 40,00

Kavel 330

Kavel 330
Lot (2) 1 + 2½ Gulden 1944. Sch. 1331, 1330. Fraai & Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 331

Kavel 331
¼ Gulden 1947 mmt. visje. Sch. 1336. Prachtig.
Taxatie: € 5,00

Kavel 332

Kavel 332
Lot (2) 2½ Gulden 1964 (Prachtig / FDC) + 25 gulden 1979 (Proof) spelende kinderen.
Taxatie: € 20,00

Kavel 333

Kavel 333
25 Gulden 1973 regeringsjubileum Juliana. Sch. 1343. Proof.
Taxatie: € 25,00

Kavel 334

Kavel 334
Lot (2) 50 Gulden 1980 Beatrix. Prooflike & proof (?).
Taxatie: € 25,00

Kavel 335

Kavel 335
Lot (2) 100 Gulden 1978 en 50 gulden 1979. Fr. 3 en 4. UNC.
Taxatie: € 275,00

Kavel 336

Kavel 336
Lot (2) 50 Gulden 1979 en 300 gulden 1980. Fr. 4 en 5. UNC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 337

Kavel 337
200 Gulden 1976 Andrew Doria. Fr. 1; KM 18. (matte) UNC.
Taxatie: € 350,00

Kavel 338

Kavel 338
300 Gulden 1980 Juliana. Zonder muntmeesterteken. Fr. 5; KM 29.2. Proof.
Taxatie: € 250,00

Kavel 339

Kavel 339
100 Gulden 1976 Onafhankelijkheid. Rood goud. Fr. 1; KM 18b. FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 340

Kavel 340
¼ Gulden 1794. Scholten 1355a. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00