Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 317

Kavel 317
Holland. ½ Duit 1753. Scholten 355. Soort van misslag! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 318

Kavel 318
Holland. ½ Duit 1759. Scholten 363. Montagespoor. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 319

Kavel 319
Overijssel. Duit 1807. Scholten 559b. Schaars. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 320

Kavel 320
Java. Duit 1810Z met randcirkels van pijlpunten. Variant: fijn monogram. Scholten. 587a. Zeldzaam! Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 321

Kavel 321
Lot (2) ¼ Gulden 1840, ½ Gulden 1834/27. Scholten 627, 621a. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 322

Kavel 322
¼ Gulden 1854 mmt. zwaard. Scholten 749. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 323

Kavel 323
Lot (4) 1 Cent 1856, 1857, 1899 en 1914. Scholten 780, 782, 879 en 888. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 25,00

Kavel 324

Kavel 324
Lot (3) ½ Cent 1939 mmt. druiventros. Scholten 909. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 325

Kavel 325
Lot (3) Duit Ceylon Negapatman. Kalifiguur. Allen variant. Overwegend zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 326

Kavel 326
1/8 Stuiver z.j. Grote 8. Scholten. 1293b. Zeldzaam! Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 327

Kavel 327
Somber Doeren mij. 50 Cents z.j. LaWe 335. Mooie kleur. Ruim prachtig.
Taxatie: € 175,00