Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 284

Kavel 284
Blikje ‘Willem II’ (140) diverse provincies. Van duit tot leeuwendaalder. Voornamelijk mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 200,00

Kavel 285

Kavel 285
Ruim 65 provinciale munten allerlei in verschillende kwaliteit in vier luxe Lindner-tableaux.
Taxatie: € 150,00

Kavel 286

Bruin HB-album met leuke restcollectie zeer divers provinciaal. Goed nazien.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 287

Rood AC-album met restcollectie provinciaal, voornamelijk duiten alsmede iets koninkrijk. Matige kwaliteit. Meer dan 150 stuks.
Taxatie: € 75,00

Kavel 288

Kavel 288
Geel blikje ‘Ritmeester’ (22) diverse provincies, voornamelijk duiten en dubbele stuivers, maar ook wat andere muntjes. Soms acceptabele kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 289

Kavel 289
Lade (58) Zuidelijke Nederlanden; iets Noordelijke Nederlanden, Luxemburg en België.
Taxatie: € 175,00

Kavel 290

Kavel 290
Lot (13) Blikje met generaliteitsguldens van Holland, Utrecht en Overijssel alsmede Bataafse Republiek. Leuk! Toegevoegd: 10 stuiver Holland 1749.
Taxatie: € 300,00

Kavel 291

Kavel 291
Lot (14) Zuidelijke Nederlanden, o.a. 1/4 Patagon Den Bosch 1617. Overwegend matige kwaliteit.
Taxatie: € 125,00

Kavel 292

Kavel 292
Kistje met ca. 45 stuks voornamelijk Noordelijke Nederlanden onuitgezocht, in matige kwaliteit maar wel leuk voor de beginner!
Taxatie: € 125,00

Kavel 293

Kavel 293
Lot (8) Contemporaine vervalsingen van diverse provinciale munten. Leuk studiemateriaal!
Taxatie: € 75,00