Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 201

Kavel 201
Denier z.j., Halen (?), muntm. GILO of GOLI. de Witte 138; Vanhoudt G-99. Ruim fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 202

Kavel 202
Denier z.j., Leuven, muntm. BATI. de Witte 146; Vanhoudt G-109. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 203

Kavel 203
Dubbele sterling of engelgroot z.j. (vanaf 1277), Brussel. de Witte 262; Vanhoudt G-169. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 204

Kavel 204
Denier z.j. de Witte 201; Vanhoudt G-170. Circa fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 205

Kavel 205
Sterling z.j., Bonn. de Witte 263; Vanhoudt G-201. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 206

Kavel 206
Groot z.j. de Witte 317; Vanhoudt G-219. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 207

Kavel 207
Sterling z.j., Leuven. de Witte 279; Vanhoudt G-236. Fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 208

Kavel 208
Sterling z.j., Leuven. de Witte 349; Vanhoudt G-256. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 209

Kavel 209
Dubbele stuiver z.j. (1468-1474). GH 23-1. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 210

Kavel 210
Vuurijzer 1479, mmt. toren. GH 40-1b; Levinson II-39. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 211

Kavel 211
Dubbele mijt z.j. GH 153b. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 212

Kavel 212
Gouden zonnekroon 1545, Antwerpen. Interpunctie met dubbele punt, jaartal voluit. GH 186-1; Delm. 102 [3,40 gram]. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 213

Kavel 213
Philipsdaalder 1573, Antwerpen. GH 210-19; Delm. 17. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 214

Kavel 214
Philipsdaalder 1574, Antwerpen. GH 210-29; Delm. 17. Ruim fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 215

Kavel 215
½ Philipsdaalder 1571, Antwerpen. GH 211-1a; Delm. 51. Randbarstje. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 216

Kavel 216
1/5 Philipsdaalder 1565, Antwerpen. GH 212-1b. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00