Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1192

Bolten, Jaap. Het Nederlandse Bankbiljet 1814-2002. Vormgeving en ontwikkeling. Hardcover 398 pagina’s. Zo goed als nieuw.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1193

Dirks, J.; Cassette met 4 boeken. Nederlandsche of op Nederland en Nederlanders betrekking hebbende penningen in 4 delen.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1194

Gelder, van. / Hoc, M.; Les monnaies des Pays-Bas Bourguignons et Espagnols 1434-1713. Hardcover 210 pagina’s en 34 platen + supplement.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1195

Lot (2) Koninklijke Begeer: Zwierzina, W.F.K; Penningen geslagen of gegoten in de jaren 1880-1935 en Weiler, A.C. von; Penningen geslagen of gegoten in de jaren 1935-1960. Hardcover.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1196

Loon, Mr. G. van; Afbeeldingen en beschrijving der Nederlandsche Historie-Penningen 1716-1806. Herdruk 1982. Hardcover 85 pagina’s en 87 platen.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1197

Maas en Munt; Historische kijk op de nering in het Limburgse Maasdal. Uitgegeven door DSM Heerlen Holland.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1198

Tangelder, F.B.M.; Muntheer en muntmeester. Een studie over het Berghse Muntprivilege in de tweede helft der zestiende eeuw. Arnhem 1955. Hardcover 344 pagina’s.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1199

Wittop Koning, D.A.; De penningen der Noord-Nederlandsche Ambachtsgilden + supplement. Hardcover 180 pagina’s en 98 platen.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1200

Zwierzina, W.F.K.; Beschrijving Nederlandsche penningen 1864-1898 in drie delen. Hardcover.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1201

Restantlot divers numismatisch leesvoer! Ondermeer jaarverslagen van de Nederlandse Munt waarvan sommige met penning. Gesigneerd boekje van H. Jacobi.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1202

Lot (15) Dr. H.J. de Dompierre de Chaufepié en A.O. van Kerkwijk; Keur van Munten en Penningen uit het Koninklijk Kabinet van Munten Penningen en Gesneden Steenen te ’s Gravenhage. Martinus Nijhoff 1910. Herdruk; J. Schulman; Handboek van de Nederlandse Munten van 1795 tot 1975, Suriname, Curaçao en Nederlandse Antillen van 1941 tot 1975. J. Schulman Amsterdam, 5e (laatste druk); M.S. Polak; Historiografie en economie van de “muntchaos” / de muntproductie van de Republiek 1606-1795 (1998); Lot (9) Algemeene Landsdrukkerij ’s-Gravenhage, Muntverslag over de jaren 1930 t/m 1938; Koninklijk Kabinet van Munten, Penningen en Gesneden Steenen; Catalogus der Nederlandsche en op Nederland betrekking hebbende Gedenkpenningen (Deel I tot 1702, Deel II 1703-1813)
Taxatie: € 75,00