Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 880

Kavel 880
(1566) 17e eeuw Geuzenpenning. Later werk! Uiterst primitieve nabootsing van een 17e eeuwse geuzenpenning in onedel metaal. Fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 881

Kavel 881
1629 Zeeslag Duinkerker kapers. Half beeld admiraal Pieter Pietersz. Heyn iets naar rechts. / Negen schildjes met symbolen (namen schepen).Æ gegoten/gegraveerd 52,5. Vgl. vL II-186. Later werk (19e eeuw?). Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 882

Kavel 882
1666 Overlijden luitenant-admiraal Cornelis Evertsen. Borstbeeld Evertsen naar rechts tussen tritonenkinderen en kanonnen. / Blanco (hol). Æ 79,3 gegoten. vL II-550; Frederiks 10, afb. 139. Nagietsel in brons van alleen de voorzijde. Later werk (18e eeuws). W. Muller. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 883

Kavel 883
1709 Beleg van Doornik. Zittende Francia kijkt naar door bliksem getroffen toren. / Plattegrond stad- en slot Doornik. Æ 43. vL IV-566.3; KPK 2213. M. Brünner & G.F. Nürnberger. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 884

Kavel 884
1831 Tiendaagse veldtocht, verovering van Hasselt en Leuven. Hoofd Willem I naar links. / Zittende Romeinse krijger met Nederlandse leeuw en spies waarop stadskronen.Æ 47. Dirks 443; Bax 98. J.P. Schouberg. Lichte krasjes veld vz. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 885

Kavel 885
1844 25 Jaar graden van Uitverkoren en Opperuitverkoren Meester. Achtpuntige stralenster. / Vijfregelig opschrift. AR 28. Dirks 614; Kreeft 33. Kleine ‘v’ ingekrast kz., fraai patina. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 886

Kavel 886
1847 Amsterdam, 50 jaar Stads-Armen-Scholen. Stadswapen tusen 1797 – 1847. / Drieregelig opschrift onder lamp van Aladin. Æ 40. Dirks 661. (D. van der Kellen). Enige vlekjes. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 887

Kavel 887
1849 25 Jaar genootschap tot zedelijke verbetering der gevangenen. Vz. & Kz.: op- en omschrift.Æ 43. Dirks 688. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 888

Kavel 888
Lot (2) (1851) Prijspenning voor de handboognijverheid. Borstbeeld Willem III naar rechts. / Handboog tussen lauwer- en mirtentak. Æ 43. Dirks 716. Van der Kellen. Eén exemplaar met twee gaatjes in rand. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 889

Kavel 889
1852 Amsterdam, onthulling standbeeld Rembrandt op het Rembrandtplein. Het standbeeld. / Schildersattributen in stralenkrans. Æ 72. Dirks 728. P. Hart. Vlekje vz. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 890

Kavel 890
1852 Amsterdam, onthulling standbeeld Rembrandt op het Rembrandtplein. Het monument. / Schilderspalet waarop: HIJ SCHITTERT ONDER ALLEN. Æ 50,6. Dirks 729. J.P. Menger. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 891

Kavel 891
1855 ’s-Hertogenbosch, 10e landhuishoudkundig congres. Gekroond stadswapen omgeven door agrarische voorwerpen. / Zevenregelig opschrift. Æ 41,5. Dirks 769. Wurden. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 892

Kavel 892
1860 Ter ere van J.W. & N. Pieneman, schilders. Dubbelportret van de gebroeders naar links. / Drie cherubijntjes houden schilderspalet hoog. Æ 63,7. Dirks 837. S.C. Elion. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 893

Kavel 893
1862 Dordrecht, onthulling standbeeld Ary Scheffer, kunstschilder. Buste Ary naar links. / Het standbeeld. Æ 58. Dirks 873. J. Mezzara & J.P. van der Kellen. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 894

Kavel 894
Lot (3) 1863 Den Haag, prijspenning Koninklijk Zoölogisch Botanisch Genootschap van Acclimatie. Achtregelig opschrift. / Inscriptieruimte binnen bladerkrans. AR (2x), Æ 42. Dirks 886. W. Pauwels & Zn. Vlekje op het bronzen exemplaar. Allen met gravering. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 895

Kavel 895
1865 Landbouwtentoonstelling Batavia. Staande vrouw houdt lauwerkrans en hoorn des overvloed vast. Rondom ploeg, aambeeld, hamer, stoomtrein en palm. / Vierregelig opschrift.Æ 40. Zwierzina 56. Van der Kellen. Prachtig.
Taxatie: € 15,00