Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 780

Kavel 780
1 Gulden 1920 Zilverbon. Mev. 03-1a; PL3.a. [# M 538692]. Ruim prachtig / bijna UNC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 781

Kavel 781
1 Gulden 1938 Zilverbon. Mev. 04-1a; PL4.a. [# G 983531]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 100,00

Kavel 782

Kavel 782
1 Gulden 1938 Zilverbon. Mev. 04-1b; PL4.b. [# GK 186307]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 15,00

Kavel 783

Kavel 783
1 Gulden 1945 Wilhelmina. Mev. 06-1a; AV 6.1a.1. [# B 460151]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 784

Kavel 784
1 Gulden 1945 Wilhelmina. Mev. 06-1a; AV 6.1a.1. [# B 491347]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 785

Kavel 785
1 Gulden 1945 Wilhelmina. Mev. 06-1a; AV 6.1a.1. [# B 491348]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 786

Kavel 786
1 Gulden 1945 Wilhelmina. Mev. 06-1b; AV 6.1b. [# AL 221591]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 787

Kavel 787
1 Gulden 1945 Wilhelmina. Mev. 06-1b; AV 6.1b. [# AL 221593]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 788

Kavel 788
1 Gulden 1949 Juliana. Mev. 07-1; AV 7.1a.1. [# 1 NP 005255]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 20,00

Kavel 789

Kavel 789
2½ Gulden 1918 Zilverbon. Mev. 12-1a; PL12.a. [# BA 062352]. Uitgifte 1 juli 1918 Kulenkamp Lemmens / Treub. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 790

Kavel 790
2½ Gulden 1918 Zilverbon. Mev. 12-2; PL12.b. [# HJ 065100]. Uitgifte 2, 1 oktober 1918 Kulenkamp Lemmens / De Vries. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 791

Kavel 791
2½ Gulden 1918 Zilverbon. Mev. 12-2; PL12.b. [# IT 047639]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 792

Kavel 792
2½ Gulden 1920 Zilverbon. Mev. 12-4b; PL12.c. [# KA 032380]. Uitgifte 3, 1 oktober 1920. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 300,00

Kavel 793

Kavel 793
5 Gulden 1966 Joost van den Vondel I. Mev 23-1b; PL22.c. [# 1 XF 042640]. Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 50,00

Kavel 794

Kavel 794
10 Gulden 1930 Zeeuws Meisje. Mev. 39-2b; PL35.a3.b. [# UA 009875]. 50% katoen en 50% linnen. Zeldzaam! Vrijwel ongecirculeerd.
Taxatie: € 450,00

Kavel 795

Kavel 795
10 Gulden 1940-I Emma. Mev. 41-1; PL37. [# 4 AB 079675]. Ruim prachtig/ bijna UNC.
Taxatie: € 250,00