Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 669

Kavel 669
Vrolijk lot zilver; allerlei troy-ounce stukjes (w.o. gekleurde clowns en Mickey Mouse) en allerlei soorten zilverbaartjes. Netto zilver: 599 gram.
Taxatie: € 225,00

Kavel 670

Kavel 670
Blikje zilvergeld Duitsland, Kaiserreich & Bundesrepublik. Bruto zilver: 1001 gram.
Taxatie: € 275,00

Kavel 671

Kavel 671
Blikje divers (23) met wat (oud) Duitsland e.a. landen en enige penningen.
Taxatie: € 75,00

Kavel 672

Kavel 672
Houten wijnkist met 13 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 65,00

Kavel 673

Kavel 673
Rioba-doos met munten en sets buitenland, o.a. zakje met set munten Europese landen vòòr de euro, Isle of Man, USA.
Taxatie: € 40,00

Kavel 674

Kavel 674
Plastic bak met 6 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 30,00

Kavel 675

Kavel 675
Kistje met primitieve inhoud. Oosters georiënteerd. Made in China.
Taxatie: € 25,00

Kavel 676

Kavel 676
Plastic tonnetje met ca. 12 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 60,00

Kavel 677

Kavel 677
Witte kunststof bak met ruim 14 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 70,00

Kavel 678

Kavel 678
Plastic bak met ca. 8 kilo onuitgezochte wereldmunten 18e-20e eeuw; ook zilveren munten. Zeer gevarieerd.
Taxatie: € 250,00

Kavel 679

Kavel 679
Houten kist met 10 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 50,00

Kavel 680

Kavel 680
Schoenendoos vol met eenvoudige wereldmunten in munthouders.
Taxatie: € 20,00

Kavel 681

Kavel 681
Groot blik zilveren wereldmunten 19e/20e eeuw. Bruto: 5,95 kg.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 682

Kavel 682
Doos met leuke collectie bestaande uit 23 stuks Piedforts, ondermeer Frankrijk. Voornamelijk Proof.
Taxatie: € 250,00

Kavel 683

Kavel 683
Grote kartonnen doos met allerlei officieuze euro muntensets diverse landen. Tevens veel “ontwerpeuro’s” Vatikaan, Engeland, Denemarken etc.
Taxatie: € 50,00

Kavel 684

Kavel 684
Doos met proofsets van Canada en zilveren dollars in originele verpakking en enkele losse munten.
Taxatie: € 100,00