Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 490

Kavel 490
Kunststof bak met ruim 20 kilo munten Juliana 1 cent t/m 1 gulden, in rolletjes, vooral nikkel (o.a. guldens 1975).
Taxatie: € 80,00

Kavel 491

Kavel 491
Doos koersgeld 1948-2000 Juliana/Beatrix. Tevens zakje div. koninkrijk, vnl. Wilhelmina.
Taxatie: € 300,00

Kavel 492

Kavel 492
Sigarenkistje divers koninkrijk; o.a. 20 x 10 gld. 1999 millenium; wat eurogeld en veel zilveren dubbeltjes Wilhelmina.
Taxatie: € 125,00

Kavel 493

Kavel 493
Bakje zinkgeld 2e Wereldoorlog; centen t/m kwartjes. Bruto: 1,33 kg.
Taxatie: € 25,00

Kavel 494

Kavel 494
Leuk lot koninkrijk in blikje. Uitsluitend zilveren munten. O.a. 5 cent Willem III t/m rijksdaalder. Kwaliteit overwegend fraai / zeer fraai. Leuk!
Taxatie: € 250,00

Kavel 495

Kavel 495
Blikje (145) Willem III. Van ½ cent t/m rijksdaalder. Vnl. mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 150,00

Kavel 496

Kavel 496
Blikje (22) Willem II: ½ cent t/m rijksdaalder. Vnl. mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 125,00

Kavel 497

Kavel 497
Blikje Suriname; pasgeld + 3 x Gulden 1962 en 2 x 30 Gulden 1987.
Taxatie: € 25,00

Kavel 498

Kavel 498
Blik ‘Dave’ met circa 4,25 kg. koninkrijks- en provinciale munten. Alles in slechte staat: verbogen, mishandeld, doorboord, gepoetst, gemonteerd, afgesleten, verkleurd, bekrast, verguld, gebutst, aangetast, gevlekt, brandblaren, uitgebaggerd of een combinatie hiervan……. Veel zilver. Een echte kiloknaller!!
Taxatie: Bod

Kavel 499

Kavel 499
Doosje zilveren Beneluxtientjes 1994 (78 x). Netto zilver: 842 gram.
Taxatie: € 350,00

Kavel 500

Kavel 500
Plastic ‘Panter’- doosje ½ guldens Wilhelmina, laatste type (1921-1930). Netto zilver: 1247 gram.
Taxatie: € 500,00

Kavel 501

Kavel 501
Houten sigarenkistje ‘Balmoral’ met 100 stuks zilveren rijksdaalders 1963 in unc., originele kleur.Netto zilver: 1080 gram.
Taxatie: € 450,00

Kavel 502

Kavel 502
De Wilhelmina-collectie 1880-1962 o.a. gouden tientje 1917 en 2 mooie zilveren penningen.
Taxatie: € 195,00

Kavel 503

Kavel 503
Taxatie: € 195,00

Kavel 504

Kavel 504
Taxatie: € 195,00

Kavel 505

Kavel 505
Blikje (15) Rijksdaalders Willem II 1847/1848. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 150,00