Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 316

Kavel 316
Blanco muntplaatje bronzen cent type 1948-1980 [1,99 gram].
Taxatie: € 5,00

Kavel 317

Kavel 317
Blanco muntplaatje bronzen cent type 1948-1980 [2,01 gram].
Taxatie: € 5,00

Kavel 318

Kavel 318
Julianacent z.j. (type 1950-1980); vz. incuus op keerzijde [1,94 gram].
Taxatie: € 15,00

Kavel 319

Kavel 319
Stuiver 1982 met hoofd Juliana op de voorzijde. Maakwerk, maar wel uiterst professioneel gedaan! [3,73 gram]
Taxatie: € 5,00

Kavel 320

Kavel 320
10 Cent 1980, ca. 10% decentrisch geslagen, geen kartelrand [1,48 gram].
Taxatie: € 5,00

Kavel 321

Kavel 321
10 Cent 1980, decentrisch en opstaande rand [1,5 gr.]. UNC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 322

Kavel 322
25 Cent 1950, ‘hapje’ uit rand [2,85 gr.]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 323

Kavel 323
25 Cent 1973, iets off-centre, geen kartelrand [3,00 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 324

Kavel 324
Blanco muntplaatje nikkelen gulden type 1967-2001. Mèt randschrift [5,87 gram].
Taxatie: € 10,00

Kavel 325

Kavel 325
Rijksdaalder 1929. Veld rondom hoofd Wilhelmina uitgesneden; voorzien van draagoog.
Taxatie: € 15,00

Kavel 326

Kavel 326
Lot (6) misslag dubbeltje 1980 (2); 2 x ‘hapje’ uit munt en twee gewichtjes.
Taxatie: € 15,00

Kavel 327

Kavel 327
Nederlands Indië. 1/10 Gulden 1941 PP, ‘petje’ 50% van de munt.
Taxatie: € 10,00

Kavel 328

Kavel 328
Duit 1752. Geheel gegraveerd, op voor- en keerzijde het Adam & Eva-verhaal uitbeeldend.Charmante huisvlijt. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00