Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 184

Kavel 184
10 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 179 Prachtig
Taxatie: € 750,00

Kavel 185

Kavel 185
10 Gulden 1824 Brussel mmt. palmtak Sch. 190 Prachtig / FDC
Taxatie: € 500,00

Kavel 186

Kavel 186
10 Gulden 1825 Brussel mmt. palmtak Sch. 191 Prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 187

Kavel 187
10 Gulden 1828 Brussel mmt. palmtak Sch. 194 Ruim prachtig
Taxatie: € 750,00

Kavel 188

Kavel 188
10 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 189 Prachtig / FDC
Taxatie: € 500,00

Kavel 189

Kavel 189
5 Gulden 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 196 Prachtig / FDC
Taxatie: € 750,00

Kavel 190

Kavel 190
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198 Ruim prachtig
Taxatie: € 500,00

Kavel 191

Kavel 191
5 Gulden 1827 Brussel mmt. palmtak Sch. 198. Klemsporen, gepoetst en beschadigd keerzijde Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 192

Kavel 192
Dukaat 1815 Utrecht geen mmt. Sch. 201 Prachtig
Taxatie: € 300,00

Kavel 193

Kavel 193
Dukaat 1818 Utrecht mmt. fakkel Sch. 205 Ruim prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 194

Kavel 194
Dukaat 1821 Utrecht mmt. fakkel Sch. 208 Ruim prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 195

Kavel 195
Rijksdaalder 1840 mmt. lelie Sch. 257 Zfr / bijna prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 196

Kavel 196
1 Gulden 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 268 Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 197

Kavel 197
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 198

Kavel 198
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 199

Kavel 199
25 Cents 1830 Utrecht mmt. fakkel Sch. 292 Prachtig
Taxatie: € 100,00