Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 178

Kavel 178
Gouden dukaat 1809. Schulman 130. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 179

Kavel 179
Gouden dukaat 1809 (Ø 19,7 mm.). Schulman 132. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 180

Kavel 180
50 Stuiver 1808 mmt. bij. Schulman 149. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 181

Kavel 181
50 Stuiver 1808 mmt. bij. Schulman 149b,d,f. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 182

Kavel 182
50 Stuiver 1808 mmt. bij. Schulman 149a,f. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00