Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 175

Kavel 175
Gelderland. Gouden dukaat 1801. D.G. & C.Z. Schulman 17. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 176

Kavel 176
Gelderland. 1 Gulden 1795. Schulman 89. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 177

Kavel 177
Utrecht. Gouden dukaat 1804. Schulman 40. Ruim prachtig.
Taxatie: € 300,00