Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 165

Kavel 165
25 Florin 1995 Olympische Spelen Atlanta. Zonder logo. KM 14. Proof.
Taxatie: € 40,00

Kavel 166

Kavel 166
1/10 Gulden 1901. Scholten 1393; KM 36. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 167

Kavel 167
1/4 Gulden 1956. Sch. 1381. Met gepolijste stempels geslagen. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 35,00

Kavel 168

Kavel 168
1/10 Gulden 1956. Sch. 1396. Met gepolijste stempels geslagen. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 169

Kavel 169
FDC-set 1989 (nº 265) ter gelegenheid van de officiële eerste slag door minister van financiën G. de Paula, op woensdag 6 december 1989 bij ’s Rijks Munt. Muntkoerier 1990/1, pag. 5.
Taxatie: € 50,00

Kavel 170

Kavel 170
5 Gulden 2009 Antoine Maduro. KM 79. In origineel doosje KNM. Proof.
Taxatie: € 15,00

Kavel 171

Kavel 171
5 Gulden 2009 Antoine Maduro. KM 79. Proof.
Taxatie: € 10,00

Kavel 172

Kavel 172
10 Gulden 2010 Autonomiemonument. KM 81. Proof.
Taxatie: € 15,00

Kavel 173

Kavel 173
Bescheiden lot overzee, ca. 40 stuks, ondermeer zilveren afslag van VOC-duit 1749 alsmede ½ Duit 1761 en 1762 eveneens zilver. Particuliere stuivers Curacao (75 stuks) geslagen omstreeks 1880. Leuk!
Taxatie: € 125,00

Kavel 174

Kavel 174
Vrijwel complete collectie munten van de Nederlandse Antillen vanaf 1952 tot heden. Incl. goud en zilver ook de zeldzame! Alles in topkwaliteit! Zeer de moeite waard! N.B. Van veel munten, uitgegeven in een speciale presentatie, is de originele verpakking bewaard gebleven en wordt toegevoegd aan het lot.
Taxatie: € 5.000,00