Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 160

Kavel 160
Utrecht, provincie. X Stuiver 1786. Scholten 73a. Knikje muntplaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 161

Kavel 161
Utrecht (stad). ½ Duit 1768. Afslag in zilver. Scholten 411. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 162

Kavel 162
1/16 Scheepjesgulden 1802. Scholten 495b. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 163

Kavel 163
Grote ropij 1804. Scholten 531; KM 214. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 164

Kavel 164
Grote ropij 1805. Scholten 532; KM 214. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00