Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
Dukaat 1684. Delm. 838; CNM 2.46.13 [3,40 gram]. Zeldzaam jaar! Zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 82

Kavel 82
Westfriese rijksdaalder 1595. Delm. 925; CNM 2.46.17; HPM 20. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 83

Kavel 83
½ Westfriese rijksdaalder 1587. Delm. 935; CNM 2.46.18. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 84

Kavel 84
Leeuwendaalder 1604. Delm. 836; CNM 2.46.24; HPM 17. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 85

Kavel 85
Gehelmde rijksdaalder 1597. Delm. 924; CNM 2.46.28. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 180,00

Kavel 86

Kavel 86
½ Gehelmde rijksdaalder 1593. Delm. 934; CNM 2.46.30. Ruim fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 87

Kavel 87
Nederlandse rijksdaalder 1683 mt. zesbladige bloem.Delm. 940; CNM 2.46.31; HPM 26. Zeldzaam! Iets patina. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 88

Kavel 88
Rijder of dukaton 1774. Delm. 1022; CNM 2.46.41; HPM 32. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 89

Kavel 89
Rijder of dukaton 1780. Delm. 1022; CNM 2.46.41; HPM 32. Ruim prachtig / Bijna FDC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 90

Kavel 90
Daalder van 30 stuiver 1686. Delm. 1081; vgl. CNM 2.46.47; HPM 40. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 91

Kavel 91
Florijn 1686, met klop Holland. Delm. 1099; CNM 2.46.49. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 92

Kavel 92
3 Gulden 1763, geen mmt. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 93

Kavel 93
3 Gulden 1764 mogelijk contemporaine vervalsing! Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 94

Kavel 94
3 Gulden 1793. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 95

Kavel 95
Taxatie: € 75,00

Kavel 96

Kavel 96
3 Gulden 1794. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 55. Mooi patina. Prachtig.
Taxatie: € 100,00