Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 65

Kavel 65
1 Gulden 1792. CNM 2.28.104. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 66

Kavel 66
1 Gulden 1794. Delm. 1179; CNM 2.29.104; HPM 64. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 67

Kavel 67
X Stuiver 1748, kabelrand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 68

Kavel 68
X Stuiver 1749, gladde rand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Mooi patina. Bijna prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 69

Kavel 69
X Stuiver 1751, gladde rand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Ruim prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 70

Kavel 70
X Stuiver 1751. Delm. 1198; CNM 2.28.107. Mooi patina. Ruim prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 71

Kavel 71
X Stuiver 1751, gladde rand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 72

Kavel 72
Roosschelling 1601. CNM 2.28.111; HPM 70. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 73

Kavel 73
Lot (5) Bezemstuiver 1764, dubbele wapenstuiver 1791 en 1792, muntmeesterpenning 1759, duit 1702 (afslag in zilver). Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 100,00

Kavel 74

Kavel 74
Zilveren duit 1702. CNM 2.28.126. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 75

Kavel 75
Zilveren duit 1739. CNM 2.28.126. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 76

Kavel 76
Zilveren rijder of dukaton 1672. Delm. 1018; CNM 2.02.28. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 77

Kavel 77
½ Rijder of 7 gulden 1763. Delm. 844; CNM 2.46.4; HPM 10 [4,97 gram]. Justeerspoor rechtsonder wapen. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 78

Kavel 78
Dukaat 1591, Hongaars type. Omschrift vz. eindigt op WESTFRISI.Delm. 833; CNM 2.46.6; HPM 06 [3,46 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 79

Kavel 79
Dukaat 1604 Hongaars type. Delm. 833; CNM 2.46.6; HPM 6 [3,44 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 80

Kavel 80
Dukaat 1604 Hongaars type. Delm. 833; CNM 2.46.6; HPM 6 [3,42 gram]. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 250,00