Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 49

Kavel 49
½ Rijder of 7 gulden 1751. Delm. 783; CNM 2.28.48; HPM 20 [4,94 gram]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 50

Kavel 50
Dukaat 1778. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,46 gram]. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 51

Kavel 51
Scheepjesschelling 1773. Afslag in goud van 6,70 gram.Delm. 816; CNM 2.18.116; HPM 72. Montagesporen. Uitermate zeldzaam jaar, geen prijswaardering in CNM. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 52

Kavel 52
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet. Delm. 830; CNM 2.28.65; HPM 21. Ridder kijkend naar links! Patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 53

Kavel 53
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ridder kijkend naar rechts! Eenzijdig patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 54

Kavel 54
Leeuwendaalder 1576 op Hollandse voet. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ridder kijkend naar rechts! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 55

Kavel 55
Leeuwendaalder 1589 op Hollandse voet. Delm. 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 56

Kavel 56
Gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1584. Delm. 921; CNM 2.28.70; HPM 48. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 57

Kavel 57
Dukaat 1751, bloemrand. Met verzorgde stempels geslagen. Delm. 969; CNM 2.28.80; HPM 49. Exceptioneel mooie kwaliteit. Bijna proof / Vrijwel FDC.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 58

Kavel 58
Rijder of dukaton 1756. Met verzorgde stempels geslagen. Delm. 1014; CNM 2.28.84; HPM 45. Gietgal. Overigens ruim prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 59

Kavel 59
Rijder of dukaton 1792. Delm. 1014; CNM 2.28.84; HPM 45. Muntplaatfoutje onder jaartal, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 60

Kavel 60
3 Gulden 1681. Delm. 1126; CNM 2.28.96; HPM 56. Ruim zeer fraai / Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 61

Kavel 61
1 Gulden 1681 (waardeaanduiding: I-G). Delm. 1172; CNM 2.28.98; HPM 58. Donker patina. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 62

Kavel 62
10 Stuiver 1681. Delm. 1196; CNM 2.28.99; HPM 59. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit. Ruim prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 63

Kavel 63
5 Stuiver 1692. CNM 2.28.100; HPM 60. Zeldzaam. Zeer fraai.
Taxatie: € 350,00

Kavel 64

Kavel 64
3 Gulden 1764. Delm 1146; CNM 2.28.101; HPM 61. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 100,00