Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 33

Kavel 33
Karolusdaalder z.j. (1555). Delm. 633. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 34

Kavel 34
Stedelijke 3 Gulden 1686. Delm 1124; CNM 2.36.26; HPM 09. Gietgal. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 35

Kavel 35
Grootken z.j. vdCh. II-18-19; De Voogt 21/22. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 36

Kavel 36
Penning. vdCh. II-21. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 37

Kavel 37
Stedelijke 3 Gulden 1687. Delm. 1125; CNM 2.51.25; HPM 03. Zeldzaam! Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 700,00

Kavel 38

Kavel 38
Kopje of Denier. v. Hengel C16. Fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 39

Kavel 39
Kopje of Denier. v. Hengel C27. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 40

Kavel 40
Kopje of Denier z.j. MONETA DOR DCI. v. Hengel 47. Slagbarstje en montagespoor. Fraai
Taxatie: € 80,00

Kavel 41

Kavel 41
Denier de Hollande z.j. GH 90-6. RRR. Goed.
Taxatie: € 60,00

Kavel 42

Kavel 42
Vier stuivers of Krabbelaar 1539. GH 189-6a. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 43

Kavel 43
1/5 Philipsdaalder z.j. GH 212-11a. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 44

Kavel 44
1/10 Philipsdaalder z.j. GH 213-11a. R. Zeer goed.
Taxatie: € 80,00

Kavel 45

Kavel 45
Penning of denier de Hollande 157(6). GH 228-11b. R. Zeer goed.
Taxatie: € 30,00

Kavel 46

Kavel 46
Duit z.j. [2,93 gram]. GH 264-11. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 47

Kavel 47
Rijder of 14 gulden 1751. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,97 gram]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 48

Kavel 48
½ Rijder of 7 gulden 1750. Delm. 783; CNM 2.28.48; HPM 20 [4,96 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 600,00