Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 17

Kavel 17
Leicesterrijksdaalder 1587. Delm. 898; CNM 2.17.97. Enkele krasjes voorzijde. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 18

Kavel 18
Leicesterrijksdaalder 1590. Delm. 898; CNM 2.17.97; HPM 67. Eenzijdig patina. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 450,00

Kavel 19

Kavel 19
Leeuwendaalder 1617. Delm. 825; CNM 2.17.105; HPM 56.Jaartal krakkemikkig gesneden, randbarstje wapenzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 20

Kavel 20
Leeuwendaalder 1648. Delm. 825; CNM 2.17.108; HPM 56. Vondstexemplaar. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 21

Kavel 21
Provinciale driegulden 1687. Delm. 1123; CNM 2.17.140. Iets gebogen muntplaatje. Overigens vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 22

Kavel 22
3 Gulden 1786 mmt. korenaar. Kabelrand. Delm. 1145; CNM 2.17.148; HPM 86. Kleine randimperfectie. Overigens ruim prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 23

Kavel 23
1 Gulden 1763. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Gejusteerd. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 24

Kavel 24
½ Gulden 1694. Delm. 1192; CNM 2.17.156; HPM 89. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 25

Kavel 25
Lot (5) Duit 1753, 1754, 1761, 1786 en 1788. PW 1015, 1017, 1019; CNM 2.17.193 en 2.17.197; HPM 116, 118 en 120. Fraai / Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 45,00

Kavel 26

Kavel 26
Duit 1794. PW 1020; CNM 2.17.198; HPM 120. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 27

Kavel 27
Lot (4) ½ Duit 1756 afslag in zilver, duit 1759, bezemstuiver 1764, dubbele wapenstuiver 1792.Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 100,00

Kavel 28

Kavel 28
Daalder z.j. (1556). Delm. 524; CNM 2.05.10. Zeldzaam. Flinke slagbarst. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 29

Kavel 29
Duit z.j. TRAN / MOESA / B Lucas 126-131. RR Ruim fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 30

Kavel 30
Hedel. Biljoen penning z.j. MONETA DE HEELDE vdCh. XXII-40. RRR. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 31

Kavel 31
Mariagroot. AVE MARIA-GRA PLEN. / +MONE NO + COMI + DE+ MONT+1558. vdCh. XXII-34. Fraai.
Taxatie: € 130,00

Kavel 32

Kavel 32
Karolusdaalder z.j. (1555). Delm. 633. Iets patina. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 200,00